Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

Fusha e Aviacionit, Residenca Turdiu, Tirana,
Tirana, Tirana 1001, Albania
88,000€ For Sale
Apartament
  • 532
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 91 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

📍 Ish Fusha e Aviacionit “Rezidenca Turdiu”

📐 Sip. 91 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  88.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri bashkohor ne fillim te ndertimeve , i organizuar ne Kuzhine+ Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Cilesi e larte ndertimi, 3 ashensore ne kat ku nje ashensor i sherben 5 apartamenteve.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Për më shumë informacion na kontaktoni:


🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.