Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Feizi Hizmo / Rezidenca “OASIS”

Rr. Feizi Hizmo, Rr. Feizi Hizmo,
Tirane, Albania
88,000€ For Sale
Apartament
  • 414
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 104 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK  REZIDENCA “OASIS” / RR. FEIZI  HIZMO

📍Rr. Feizi Hizmo/ Rezidenca “OASIS”

📐 Sip. 104 m2

🧭 Orientim Jug Perendim

💶 88 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 i organizuar ne Korridor hyres, Dhome ndenje+Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Cilesi e larte ndertimi, kompleks i mireorganizuar. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes