Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Grand Park Residence

Ish Fusha e Aviacionit,
Albania
86,000€ For Sale
Apartament
  • 1140
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 101 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT /  Grand Park Residence

📍 Ish Fusha Aviacionit / Grand Park Residence

📐 Sip. 101 m2

🧭 Orientim Veri Lindje

💶  86 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Sallon ndenje + Ambjent Gatimi, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete ( nje tualet ne dhomen matrimoniale ) dhe Ballkon.

Rezidenca perbehet nga 3 godina me 11-10-8 kate, pjesa me e madhe e kompleksit  ka gjelberim dhe hapesira clodhese.

Me dy kate parkim nentokesor, nje kat sherbime.

Me termoizolim, dritare me izolim termik dhe akustik, arredim i brendshem sipas preferencave te pronarit te ardhshem.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355688365021
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2021