Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Gjiri Lalzit / “San Pietro Resort”

"San Pietro Resort", Gjiri Lalzit,
Albania
128,500€ For Sale
Apartament
  • 2781
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 105.4 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 ne Shitje tek Gjiri Lalzit / “San Pietro Resort”

📍 Gjiri Lalzit / “San Pietro Resort”

📐 Sip. 105.4 m2

🧭 Orientimi i  favorshem

💶  128,500 Euro

Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te, i organizuar ne: Dhome Ndenje+Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,1 Tualet  dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral pothuajse  gjate gjithe dites.

San Pietro Resort ndodhet ne qender te Gjirit prestigjioz Lalzit ne Veri te Durresit me plazhe private dhe te mirembajtur.

Resorti do te ofroje sherbime me 5 yje,duke e bere ate nje nga destinacionet turistike me te deshirueshem ne Mesdheun Lindor.

I gjithe kompleksi ofron siguri te larte dhe survejim 24/7 nga kamera. 

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.