Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Gjiri Lalzit / Prane “Insifa Beach”

Rruga Gjiri i Lalezit, Gjiri i Lalezit,
Durres, Albania
62,000€ For Sale
Apartament
  • 1304
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 58.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Gjiri Lalzit / Prane “Insifa Beach”

📍Gjiri Lalzit / Prane “Insifa Beach”

📐 Sip. 58.5 m2 + 46 m2 Oborr ne perdorim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  62 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje Residence te ndertuar vitet e fundit, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi, dhe Tualet.

Apartamenti ka oborr te gjelberuar ne perdorim dhe shitet i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.