Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Gjiri Lalzit / Kompleksi “Lura”

Gjiri i Lalezit, Lura 3,
Albania
150,000€ For Sale
Apartament
  • 341
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 ne Shitje tek Gjiri Lalzit / Kompleksi Lura

📍 Gjiri Lalzit / Kompleksi Lura

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor.

📐 Sip. 79 m2 + 117 m2 Oborr

💶  150 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kati e pare i rrethuar me oborr te gjelberuar, i organizuar ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, Tualet dhe 2 Veranda.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.