Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Fresk / Perbale “New York”

Fresk, Perballe "New York", Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
140,000€ For Sale
Apartament
  • 161
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 132 & 31 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Fresk / Perbale “New York”

📍 Fresk / Perbale “New York”

📐Sip. Apartamenti 132 m2 & Sip.Verand 31m2

🧭 Orientimi i favorshem

💶 140.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti te ri pa ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet dhe Verande Perimetrale .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites dhe pamje fantastike.

Apartamenti shitet i arreduar me nje cilesi dhe standart shume te lart.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.