Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | DURRES / Mali i Robit / Prane Hotel Restorant Ujvara

Mali i Robit,
Albania
45,500€ For Sale
Apartament
  • 831
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | DURRES / Mali i Robit / Prane Hotel Restorant Ujvara

📍Mali i Robit / Prane Hotel Restorant Ujvara

📐Sip. 65 m2

🧭 Orientimi i  favorshem

💶 45.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim , i organizuar ne: Dhome Ndenje+Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi , Tualet si dhe ballkon i bollshem .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral pothuajse  gjate gjithe dites.

Zona ka perspektive te larte , apartamenti shitet i mobiluar .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️  +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.