Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane Viva Market

Don Bosko, Prane Viva Market,
Tirane, Albania
74,000€ For Sale
Apartament
  • 255
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 83 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Don Bosko / Prane Viva Market

📍 Rr. Don Bosko / Prane Viva Market

📐 Sip. 83 m2

🧭 Orientim Jug -Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  74,000  Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet, Ballkon .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe te mireshfrytezuar,gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Pallati eshte me administrim te mire dhe i mirembajtur, zona perreth eshte e qete dhe familjare, lidhet shpejt me Rr.Jordan Misja dhe Bulevardin e Ri.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes