Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane Viva Market

Don Bosko, Prane Viva Market,
Tirane, Albania
90,000€ For Sale
Apartament
  • 73
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 110 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Don Bosko / Prane Viva Market

📍 Rr. Don Bosko / Prane Viva Market

📐 Sip. 110 m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  90,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, i organizuar ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Ballkon.

Zona eshte ne zhvillim e siper per shkak te projekteve te reja infrastrukturore dhe arsimore qe po ndertohen ne zone, kompleksi eshte i mireadministruar, pa pallate te tjera prane.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe te mireshfrytezuar,gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes