Loading map...

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | DON BOSKO / PRANE SHKOLLES “QAZIM TURDIU”

Rruga Albanopoli, Don Bosko,
Tirane, Tirana 1001, Albania
97,000€ For Sale
Apartament
  • 671
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 106 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne shitje |Don Bosko /Prane Shkolla”Qazim Turdiu”

📍 Rr. Albanopoli  /Prane Shkolles”Qazim Turdiu”

📐 Sip. 106 m2

🧭 Orientim  Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  97.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti relativisht te ri me ashensor i mire administruar, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (njeri me dritare) dhe  Ballkon i bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi Lindje jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses, parqe, shkolla dhe transport.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.