Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane “Bar Artisti”

Don Bosko, Prane “Bar Artisti”,
Tirane, Albania
120,000€ For Sale
Apartament
  • 764
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 115 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane “Bar Artisti”

📍 Rr. Don Bosko /Prane “Bar Artisti”

📐 Sip. 115 m2

🧭 Orientim Jug – Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  120.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te  te nje pallati relativisht te ri 6 katesh me ashensor, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes