Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Dhermi / Tarraca Ullinjve

Dhermi / Tarraca Ullinjve, Dhërmi,
Albania
135,000€ For Sale
Apartament
  • 2686
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 101 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 ne Shitje ne Dhermi / Tarraca Ullinjve

📍Dhermi / Tarraca Ullinjve

📐 101m2

💶  135.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie (HIPOTEKE)

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon te bollshem me pamje nga deti.  Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.