Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Bulevardi Zogu i Pare / Ish Stacioni i Trenit

Bulevardi i Ri, ish Stacioni i Trenit,
Tirane, Albania
145,300€ For Sale
Apartament
  • 345
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 121 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Bulevardi Zogu i Pare / ish Stacioni i Trenit

📍 Bulevardi Zogu i Pare/ Ish Stacioni i Trenit

📐 Sip. neto 121 m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶 145 300  Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, i organizuar ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet, 2 Ballkone.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Perendim i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Pallati eshte i ri me termoizolim dhe administrim shume te mire. Zona eshte mjaft e preferuar, ka gjithe facilitet e nevojshme prane gjithashtu shume afer Qendres dhe Bulevardit te Ri.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes