Loading map...

Ambient Biznesi | Ne Shitje | Rr. Mylsym Shyri / Prane Shkolles “Pjeter Budi”

Bulevardi Gjergj Fishta, Rr. Mylsym Shyri / Prane Shkolles "Pjeter Budi",
Tirane, Albania
98,000€ For Sale
Apartament
  • 388
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 72 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi Ne Shitje tek Rr. Mylsym Shyri / Prane Shkolles “Pjeter Budi”

📍 Rr. Mylsym Shyri / Prane Shkolles “Pjeter Budi”

📐 Sip. 72 m²

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 98.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati relativisht te ri me ashensor , i organizuar ne 3 Ambiente te bollshme, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Ambienti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ambienti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, aktualisht eshte i dhene me qira per zyre.

Mundesi shume e mire investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes