Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | BLV. Zogu I / “Perballe Ministrise se Drejtesise”

Bulevardi Zogu I, Bulevardi Zogu I,
Tirane, Albania
183,000€ For Sale
Apartament
  • 1202
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 111.1 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | BLV. Zogu I / “Perballe Ministrise se Drejtesise” 

📍   BLV. Zogu I / “Perballe Ministrise se Drejtesise”

📐 Sip. 111.1 m2

🧭 Orientim Veri – Perendim

📜 Ne proces hipotekimi ( sapo ka perfunduar Objekti )

💶 183 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ri bashkekohor te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i Veri – Perendim i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Objekti i vetëm me stil elegant Francez në Tiranë. Ndërthurja e klasikes me modernen e bejnë unik në stilin e tij!

Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.