Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Blv “Migjeni” / Astir

Blv "MIgjeni", Astir, Tirana,
Tirana, Tirana 1001, Albania
95,000€ For Sale
Apartament
  • 202
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 115 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Blv “Migjeni” / Astir

📍 Blv “Migjeni” / Astir

📐 Sip. 115 m2

🧭  Orientimi Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  95.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne korridor te bollshem shperndares, Dhome Ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi , 2 Tualete dhe  2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.