Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Blv. Gjergj Fishta / Prane Kompleksit “Delijorgji”

Blv. Gjergj Fishta / Prane Kompleksit "Delijorgji", Blv. Gjergj Fishta / Prane Kompleksit "Delijorgji",
Tirane, Albania
180,000€ For Sale
Apartament
  • 1176
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 128 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Blv. Gjergj Fishta / Prane Kompleksit Delijorgji

📍 Blv. Gjergj Fishta / Prane Kompleksit “Delijorgji”

📐Sip. 128 m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

💶180.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri bashkekohore, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje cilesi te larte arredimi bashkekohore, materiale importi, panel djellor, sistem i filtrimit te ujit dhe sistem kamera sigurie.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Perendim jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Ndodhet në një ndër zonat më te kerkuara te Tiranes, me akeses direkt me cdo sherbim te mundshem.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi pasi zona ka nje kerkese te larte qiramarrje.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne apartament na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.