Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Blv. Bajram Curri / Perballe “Kompleksit Delijorgji”

BLV. Bajram Curri, Pallati me Shigjeta,
Albania, Albania
96,600€ For Sale
Apartament
  • 916
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 97 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Blv. Bajram Curri / Perballe “Kompleksit Delijorgji”

📍   Blv. Bajram Curri / Perballe “Kompleksit Delijorgji”

📐 Sip. 97m2

🧭 Orientim Jug – Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor.

💶  96.600 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (JO I FUNDIT) te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, Tualet me dritare dhe Ballkon te bollshem me fushe-pamje te lire.

Gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Perendim i jep mundesine qe apartamenti te kete diell dhe drite gjate te gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.