Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Astir / Rr.Loni Ligori

Astir,
Tirane, Albania
79,000€ For Sale
Apartament
  • 496
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 121 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Astir / Rr.Loni Ligori

📍   Rr. Loni Ligori / Astir

📐 Sip totale 121 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  79 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ne pallat te ri relativisht ( ashensor do vihet ), i organizuar ne Korridor, 2 Dhoma Gjumi, Sallon + Kuzhine, 2 Tualete, Ballkon.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi , gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: No