Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Astir / Prane Piceri “LoLi”

Rruga Mikel Maruli , Astir, Rruga Mikel Maruli , Astir,
Tirane, Albania
84,000€ For Sale
Apartament
  • 529
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 117 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Astir / Prane Piceri “LoLi”

📍   Rr. Mikel Maruli/ Prane Piceri “LoLi” / Astir

📐 Sip. 117m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  84 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet me dritare dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi , gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES