Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Ali Demi

Rruga Ali Demi, Ali Demi,
Tirane, Tirana 1001, Albania
110,000€ For Sale
Apartament
  • 502
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 85 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Ali Demi

📍 Ali Demi

📐 Sip. 85 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  110 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te parafundit nje objekti te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe  Ballkon te bollshem .

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, pasi zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete dhe pozicionimi i saj ben te mundur aksesimin ne kohe te shpejte te pikave kyce ne Tirane .

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 1411

📩  [email protected]

Home Details

No additional information.