Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | 21 Dhjetori

Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Tirana,
Tirane, Albania
82,000€ For Sale
Apartament
  • 341
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 43 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | 21 Dhjetori

📍 21 Dhjetori/ Rruga Ylbere Bylykbashi

📐Sip.43 m2

🧭 Orientimi i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 82.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti ekzistues, ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.