Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | 21 Dhjetori / Prane Bar Oslo

Rr. Frederik Shiroka, Rr. Frederik Shiroka,
Albania
113 000 For Sale
Apartament
  • 1131
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 87 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne shitje | 21 Dhjetori / Prane Bar Oslo

📍 21 Dhjetori/Prane Bar Oslo

📐 Sip. 87 m2

💶  113.000 Euro

🧭 Orientim  Jug-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje objekti relativisht te ri me 2 ashensor i mire administruar, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje,  Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe  Ballkon i bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes