Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | 21 Dhjetori / Market JOENA

21 Dhjetori,
Albania
120,000€ For Sale
Apartament
  • 372
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 130 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne shitje | 21 Dhjetori / Market JOENA

📍 21 Dhjetori/ Prane Market JOENA

📐 Sip. 130 m2

💶  120.000 Euro

🧭 Orientim  Jug-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti relativisht te ri me ashensor i mire administruar, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje,  Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe  Ballkon i bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , te gjithe dhomat kane dalje ne ballkon, orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes