Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | 21 Dhjetori / Rruga Muhamed Gjollesha

Rruga Muhamed Gjollesha, Fakulteti Inxhinerise,
Tirane, Albania
155,000€ For Sale
Apartament
  • 167
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 75 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | 21 Dhjetori

📍 21 Dhjetori / Rruga Muhamed Gjollesha

📐Sip. 75 m2

🧭 Orientimi i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 155.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti ekzistues, ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti shitet totalisht i mobiluar me nje cilesi te larte.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.