Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Vasil Shanto / Rr. Mihal Popi

Vasil Shanto, Rruga Mihal Popi,
Albania
400€ For Sale
Apartament
  • 205
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 80 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Vasil Shanto / Rr. Mihal Popi

📍 Vasil Shanto / Rr. Mihal Popi

🧭 Orientimi i favorshem

📐Sip. 80 m2

💶 400 Euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues , i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje+ Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi ,1 Tualet dhe Ballkon.

Jepet totalisht i  mobiluar me paisje elektroshtepiake te reja dhe cilesore.

Organizim i rregullt, lagje e qete dhe me ambiente shlodhese.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Air Conditioning: Yes