Loading map...

Apartament 2+1 me Qira tek Rruga Hamdi Sina / Liqeni Thate

Rruga Hamdi Sina, Liqeni i Thate,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,000€ Per Month For Rent
Apartament
  • 556
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rruga Hamdi Sina / Liqeni Thate

📍 Rr. Hamdi Sina /  Liqeni i Thate

🧭 Orientim i favorshem

📐 Sip. 120 m2

🚗 Poste Parkimi i perfshire

💶  1.000 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim, te nje objekti, pjese e nje kompleksi te ndertuar vitet e fundit dhe shume mire te administruar, mbikeqyrje nga kamerat 24 ore, qetesi dhe siguri, ne nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete me dritare dhe Ballkon te bollshem me pamje fantastike nga liqeni.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart te larte.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.