Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Tek “Long Hill” / Prane TEG

“Long Hill ” Residence, Prane TEG,
Tirane, Albania
1,300€ per month For Rent
Apartament
  • 621
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 130 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Me Qira  tek “Long Hill” Residence/Prane TEG

📍 Prane Teg / “Long Hill ” Residence

📐 Sip.130 m2

🧭 Orientim i favorshem

🚗  2 Poste parkimi te përfshira

💶 1300 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje prej komplekseve me te mira, ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses ne qendra tregtare, parqe, shkolla dhe transport. Kompleksi shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Apartamenti eshte i organizuar në Dhomë Ndenje të bollshme + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem .

Ka një organizim shumë të mirë të ambjenteve, gjithashtu orientim të favorshëm me shumë dritë.

Apartamenti eshte mobiluar  me standarde moderne dhe shume cilesore.
Vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në mes të gjelberimit në privatesi mes ajrit të pastër, larg zhurmës së kryeqytetit.

_________

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.