Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Tek “JOY Residence” / Prane TEG

"JOY " Residence, Prane TEG,
Tirane, Albania
1,250€ per month For Rent
Apartament
  • 1208
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 125 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament  Me Qira 2+1 tek “JOY” Residence/Prane TEG

📍 Prane Teg / JOY Residence

📐  Sip.125 m2

🧭 Orientim i favorshem

🚗 2 poste parkimi te përfshirë

💶  1250 Euro / Muaj

Apartamenti eshte mobiluar se fundmi me standarde moderne dhe shume cilesore.  . Ka një organizim shumë të mirë të dhomave, gjithashtu orientim të favorshëm me shumë dritë. I organizuar në Dhomë Ndenje të bollshme,Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses ne qendra tregtare, parqe, shkolla dhe transport. Kompleksi shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.
Vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në mes të gjelberimit në privatesi mes ajrit të pastër, larg zhurmës së kryeqytetit.

_________

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.