Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | “Secret Garden” Residence

"Secret Garden" Residence, "Secret Garden" Residence,
Albania
1,200€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1736
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 104 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament Me Qira 2+1 tek “Secret Garden” Residence

📍Prane Teg / Secret Garden Residence

📐  Sip. 104m2

🧭 Orientim i favorshem

🚗 1 post parkim i përfshirë

💶  1200 Euro / Muaj

Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart të lartë. Ka një organizim shumë të mirë të dhomave, gjithashtu orientim të favorshëm me shumë dritë. I organizuar në Dhomë ndenje të bollshme bashkë me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Kompleksi shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.
Me nje stil te vecante duke krijuar ndjesine e shtepiave mikpritese dhe te ngrohta me punime guri nga jashte dhe standart te lart punimesh nga brenda. Kompleksi ka ne perberjen e vet vila dhe duplekse , me hapesira te perbashketa te gjelberta, me oborre private.

_________

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.