Loading map...

Apartament 2+1| Me Qira | Rruga Siri Kodra / Selvia

Rr.Siri Kodra, Selvia,
Tirane, Albania
450€ per month For Rent
Apartament
  • 238
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 100 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1| Me Qira | Rruga Siri Kodra / Selvia

📍Rruga Siri Kodra / Selvia

📐 Sip. 100 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  450 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te,te nje objekti te ri me nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES