Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga Sali Butka / Mbrapa UET

Rruga e Kavajes, Mbrapa UET,
Albania
450€ per month For Rent
Apartament
  • 928
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 110 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 MBRAPA UET

📍 Rruga Sali Butka / Mbrapa UET

💶 450 Euro / Muaj

📐 110 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me Kuzhinen, 2 Dhome Gjumi dhe 2 Tualete (njeri me dritare) dhe nje Ballkon .
Jepet totalisht i sapo mobiluar me paisje elektroshtepiake te markave me te mira.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.