Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga Jordan Misja / Prane Kolegjit Universitar Beder

Rruga Jordan Misja, Rruga Jordan Misja / Prane Kolegjit Universitar Beder,
Albania
370€ Per month For Rent
Apartament
  • 923
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 114 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga Jordan Misja / Prane Kolegjit Universitar Beder

📍 Rruga Jordan Misja / Prane Kolegjit Universitar Beder

💶 380 Euro / Muaj

📐 Sip. 114 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati relativisht te ri  me ashensor , eshte i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me kuzhinen, 2 Dhome Gjumi,  Tualet dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ne gjendje funksionale.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.