Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve

Rruga e Kosovareve,
Albania
1,200€ per month For Rent
Apartament
  • 352
  • 0
  • 130 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve

📍 Rruga e Kosovareve

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 130 m2

💶 1200€/muaj

Apartamenti ndodhet ne objekt te ri, i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me Ambientin e Gatimit, 2 Dhoma gjumi,  Tualet dhe ballkon.

🏢 Apartamenti eshte ne katin e trete dhe ofrohet ofrohet i mobiluar me shume shije .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.