Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

Rruga e Kosovareve, Prane Liqenit Artificial,
Tirane, Albania
650€ per month For Rent
Apartament
  • 813
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 100 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve/ Prane Liqenit Artificial

📍Rruga e Kosovareve/ Prane Liqenit Artificial

📐 Sip. 100 m2

🧭 Orientim Jug – Perendim

🚗 Post Parkimi me cmim ekstra

💶  650 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e trete, te nje objekti  te  ri te vitit 2021 me nje location shume te kerkuar .

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem. Ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ofrohet i sapo mobiluar nga e para me standart dhe cilesi te larte arredimi.

Cmimi me te cilin ofrohet apartamenti eshte okazion per zonen dhe objektin ne te cilin ndodhet .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES