Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

Rruga e Kosovareve, Liqeni Artificial,
Albania
1,200€ For Rent
Apartament
  • 579
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 110 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve/ Prane Liqenit Artificial

📍Rruga e Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

📐 Sip. 110 m2

🧭 Orientim Lindje

🚗 Post Parkimi

💶  1200 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e peste, te nje objekti  te  ri te vitit 2021 me nje location shume te kerkuar .

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem. Ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi te favorshem

Apartamenti ofrohet i sapo mobiluar nga e para me standart dhe cilesi te larte arredimi.

Cmimi me te cilin ofrohet apartamenti eshte okazion per zonen dhe objektin ne te cilin ndodhet .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.