Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve

rruga e Kosovareve, rruga e Kososvareve,
Tirane, 1001, Albania
1,600€ For Rent
Apartament
  • 323
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 100 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga e Kosovareve

📍 Rruga e Kosovareve

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 100 m2

💶 1600€/muaj

Apartamenti ndodhet ne objekt te ri, i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me Ambientin e Gatimit, 2 Dhoma gjumi,  Tualet dhe ballkon.

🏢 Apartamenti eshte ne katin e katert dhe ofrohet ofrohet i mobiluar me shume shije .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Ofrohet Post Parkimi perfshire ne cmim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001411
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Internet: Yes
Built In: 2021
Air Conditioning: Yes
Room Count: 2
Parking Spaces: yes