Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga e Kavajes / Kompleksi Delijorgji

Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji,
Albania
800€ per month For Rent
Apartament
  • 415
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 130 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME POST PARKIMI TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

📍 Rruga e Kavajes / Delijorgji

🚙 Post Parkimi

💶 800 Euro / Muaj

📐 130 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ne kompleks elitar me ashensor , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje bashke me Kuzhinen, 2 Dhoma Gjumi dhe 2 Tualete dhe nje Ballkon .

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Jepet totalisht i mobiluar me paisje elektroshtepiake te markave me te mira.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.