Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga e Durresit / “Zogu i Zi”

Rruga e Durresit, Zogu i Zi,
Tirane, Tirana 1001, Albania
350€ ne muaj For Rent
Apartament
  • 811
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr.Durresit / “Zogu i Zi”

📍  Rr.Durresit / “Zogu i ZI”

📐 70 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 350 Euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhinen, 2 Dhoma Gjumi ,1 Tualet me dritare dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Jepet totalisht i  mobiluar me paisje elektroshtepiake te reja dhe cilesore.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65 
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.