Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga Dervish Hima /Prane Stadiumi “Air Albania”

Rruga Dervish Hima, Prane Stadiumi "Air Albania",
Tirane, Albania
850€ per month For Rent
Apartament
  • 845
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 86 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Dervish Hima /Prane  Stadiumi “Air Albania”

📍Rr. Dervish Hima / Stadiumi “Air Albania”

📐 Sip. 86 m2

🧭 Orientim i Favorshem

🚗 Post Parkimi

💶  850 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te,te  nje objekt relativisht te ri  me nje location premium ,  akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Perfshire ne cmim ofrohet dhe nje post parkimi .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.