Loading map...

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK RRUGA ALI DEMI / PRANE SHKOLLES “1 MAJI”

Rruga Ali Demi, Shkolla 1 Maj,
Albania
500€ For Rent
Apartament
  • 109
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 80 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK RRUGA ALI DEMI / PRANE SHKOLLES “1 MAJI”

📍 Rruga Ali Demi / Shkolla “1 Maj”

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 80m2

💶 500 € / muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti ekzistues, i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me Ambientin e Gatimit, 2 Dhoma gjumi dhe  Tualet.

🏢 Apartamenti eshte ne katin e trete dhe ofrohet i mobiluar .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 202 3999

Home Details

No additional information.