Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rruga Abdyl Frasheri / Perballe Presidences

Rruga Abdyl Frasheri / Perballe Presidences, Rruga Abdyl Frasheri,
Albania
1,100€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1513
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 114 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rruga Abdyl Frasheri / Perball Presidences

📍Rr. Abdyl Frasheri / Perballe Presidences

🧭 Orientim  i favorshem

📐  Sip. 114 m2

💶  1100 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor i organizuar ne dhome ndenje,  2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande me fushepamje te gjelber.

Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Ka nje organizim shume te mire te dhomave gjithashtu orientim te favorshem me shume drite.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.