Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | RRr. Don Bosko / “Fiori Di Bosco”

Rruga Don Bosko, "Fiori Di Bosco",
Tirane, Albania
800€ per month For Rent
Apartament
  • 485
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | RRr. Don Bosko / “Fiori Di Bosco”

📍Rr. Don Bosko / “Fiori Di Bosco”

📐 Sip. 105 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  800 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e peste, te nje objekti  te  ri  me nje location shume te kerkuar .

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem. Ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi te favorshem.

Apartamenti ofrohet i  mobiluar  me standart dhe cilesi te larte arredimi .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES