Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Vaso Pasha / Prane “CREDINS BANK”

Rruga Vaso Pasha, Ish - Bllok,
Albania, Albania
750€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1026
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 117 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK  RR. VASO PASHA / PRANE “CREDINS BANK”

📍   Rr.Vaso Pasha / Prane “CREDINS BANK”

📐 Sip. 117 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 750 Euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati relativisht te ri me orientim shume te favorshem plot diell, i organizuar ne Dhome Ndenje, kKuzhine, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat elitare te Tiranes, me akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.