Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Teodor Keko / Future Home Residence

Rruga Teodor Keko, Future Home Residence,
Albania
600€ For Rent
Apartament
  • 497
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 115 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Future Home Residence

📍 Rr. Teodor Keko / Unaze e Re

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 115 m2

💶 600€/muaj – Pa post parkimi.
650€/muaj – Me një post parkimi.
700€/muaj – Me dy poste parkimi.
20€/muaj – 240€/viti – mirëmbajtja.
5€/muaj – 60€/viti – mirëmbajtja për një post parkimi.

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mire-administruar te zones, i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me Ambienti e Gatimit, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe ballkone.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart te larte.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

PAGESAT E MIRËMBAJTJEVE BËHEN PËR NJË VIT.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.