Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Skender Luarasi / Komuna e Parisit

Rruga Skender Luarasi, Komuna e Parisit, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
450€ Per Month For Rent
Apartament
  • 396
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 100 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Skender Luarasi / Komuna e Parisit

📍Rr. Skender Luarasi / Komuna e Parisit

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 100 m2

💶 450 €/muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati relativisht te ri me ashensor buze rruges kryesore, i organizuar ne Dhome Ndenje ,Ambient  Gatimi, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe ballkon.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 700 14 11

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.