Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane Izzy Living

Rr. Andon Zako Cajup, Rr. Andon Zako Cajup,
Albania
550€ Per month For Rent
Apartament
  • 903
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 100 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane Izzy Living

📍  Rr. Andon Zako Cajupi / Prane Izzy Living

📐 Sip. 100 m2

🧭  Jug-Lindje

💶  550  Euro/Muaj .

Apartamenti ndodhet ne katin  e 6 banimi  te nje pallati relativisht te ri, i organizuar ne: Korridor shperndares, Sallon , Kuzhine e  vecuar , 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete (nje me dritare) dhe  Ballkon .

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me paisje elektroshtepiake , akses direkt me cdo sherbim te mundshem.

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi jug-lindje favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Jepet totalisht i  mobiluar me paisje elektroshtepiake te markave me te mira.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes