Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

Rruga Sami Frasheri / Kompleksi "NOBIS", Rruga Sami Frasheri,
Albania
1,000€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1856
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 125 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

📍Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

🧭 Orientim  Jug-Lindje

📐  Sip. 125 m2

💶  1000 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mire-administruar ne Tirane me 2 ashensore ne kat, i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar,  2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje fantastike nga liqeni i artificial i Tiranes.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart te larte.

Ka nje organizim shume te mire te dhomave gjithashtu orientim te favorshem me shume drite.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.