Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Sali Butka / Prane Arlis “Square 21”

Rruga Sali Butka, Prane Arlis "Square 21",
Tirane, Tirana 1001, Albania
550€ Per Month For Rent
Apartament
  • 555
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 100 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Sali Butka / Prane Arlis “Square 21”

📍Rr. Sali Butka / Prane Arlis “Square 21”

📐 Sip. 100 m2

🧭 Orientim Jug – Perendim

🚗 Post Parkimi i perfshire

💶  550 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, te nje objekti  te  ri  me nje location shume te kerkuar, pjese e nje kompleksi te ndertuar vitet e fundit dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete (njeri me dritare) dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ofrohet i sapo mobiluar nga e para me standart dhe cilesi te larte arredimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.